libro dik logo

O Nama

Upoznajte nas

libro dik knjigovodstveni servis logo

O tvrtki

Knjigovodstveni servis Libro Dik

Knjigovodstveni servis Libro DiK d.o.o. osnovan je 2005. godine u Zagrebu.

Pružamo knjigovodstvene i računovodstvene usluge za poduzeća, obrte, samostalne djelatnosti, neprofitne organizacije – udruge i građane.

Tijekom godina ostvarili smo niz uspješnih dugogodišnjih suradnji s poslovnim subjektima raznovrsnih djelatnosti kao što su trgovina – veleprodaja, trgovina – maloprodaja, ugostiteljstvo, usluge u graditeljstvu, najam nekretnina, najam opreme, grafičke usluge, proizvodnja, usluge promidžbe, informatičke usluge.

Kvaliteti naših knjigovodstvenih i računovodstvenih usluga pridonosi stručno osoblje i certifikat ovlaštenog računovođe, te kvalitetan informacijski sustav i primjena novih tehnologija.

Svojim klijentima pružamo mogućnost predaje propisanih obrazaca i financijskih izvještaja elektronskim putem, odnosno putem e-porezne i putem web servisa Financijske agencije.

Našim klijentima također dostavljamo dokumentaciju na području Zagreba, te prijave i odjave radnika na mirovinsko i zdravstveno osiguranje.

Zašto baš Libro Dik?

Posjedujemo posebno licencu ovlaštenog računovođe

Vaše poslovne knjige i računi su osigurani od odgovornosti u slućaju naše greške

Garantirana kvaliteta knjigovodstva i računovodstva

Najbolji omjer cijene i kvalitete knjigovodstva i računovodstva u Zagrebu

libro dik knjigovodstveni servis logo

Profesionalni knjigovodstveni servis

Totalno drugačiji od drugih

Ulaganjem u obrazovanje i edukaciju naših visokoobrazovanih i stručnih djelatnika, primjenom najmodernijih tehnologija u radu i pružanjem cjelovite usluge knjigovodstva i računovodstva, uspjeli smo podići kvalitetu naše usluge na višu razinu i biti drugačiji.

Posebna briga o klijentima

Naši klijenti su nam uvijek na prvom mjestu i pokušavamo im izaći uvijek u susret i prilagoditi se njihovim specifičnim potrebama

Profesionalna usluga

Trudimo se našim klijentima pružiti isključivo prvoklasnu uslugu knjigovodstva, računovodstva, obračuna plaća i savjetovanja

Podrška i savjetovanje

Uvijek savjetujemo klijente u najboljem smjeru za njihovo poslovanje kako bi minimizirali svoj financijski rizik i eventualne financijske izdatke

libro dik knjigovodstveni servis logo

Libro Dik Tim

Naši djelatnici su Vam uvijek na usluzi

Ljiljana Sedak Benčić

Direktor

ljiljana@libro-dik.hr
01/ 375 00 85

Karlo Sedak Benčić

Knjigovođa

karlo@libro-dik.hr
01/ 375 00 85

Lea Lekić

Knjigovođa

lea@libro-dik.hr
01/ 375 00 85

Sandra Hršak Lukačin

Knjigovođa

sandra@libro-dik.hr
01/ 375 00 85

Luka Lekić

Knjigovođa

luka@libro-dik.hr
01/ 375 00 85

Mirna Martinko

Knjigovođa

mirna@libro-dik.hr
01/ 375 00 85

Tatjana Babić

Knjigovođa

tatjana@libro-dik.hr
01/ 375 00 85

Marko Pejaković

Knjigovođa

marko@libro-dik.hr
01/ 375 00 85

Ana Ravnjak

Knjigovođa

ana@libro-dik.hr
01/ 375 00 85